Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Blog

para wnosząca meble do ciężarówki

Najczęstsze błędy popełniane w trakcie przeprowadzek

Przeprowadzka to przedsięwzięcie, któremu towarzyszy wiele emocji. Aby przebiegła ona sprawnie, trzeba się do niej dobrze przygotować. W tym artykule omówimy najczęstsze błędy popełniane w trakcie przeprowadzek oraz pokażemy jak ich unikać.

Czytaj więcej...

stare meble do wyrzucenia

Jakich rzeczy warto się pozbyć w trakcie przeprowadzki?

Niekiedy olbrzymim problemem przy przeprowadzce jest nadmiar rzeczy posiadanych przez właściciela mieszkania lub domu. Jednak to dobra okazja do tego, żeby pewnych rzeczy się pozbyć. Wyjaśniamy jakich, kiedy i dlaczego.

Czytaj więcej...

firma przeprowadzkowa

Usługi dodatkowe świadczone przez firmy przeprowadzkowe. Na co można liczyć?

Przeprowadzka wiąże się z koniecznością wykonania wielu dodatkowych czynności, poza samym transportem rzeczy. W związku z tym pojawia się pytanie, w jakim zakresie możemy liczyć na usługi firm przeprowadzkowych i z jakich dodatkowych opcji w ich ofercie skorzystać, aby całość planowanego przedsięwzięcia była jak najmniej uciążliwa?

Czytaj więcej...

pracownicy firmy przeprowadzkowej przenoszą fotel

Jak odpowiednio zabezpieczyć meble do transportu?

Podczas przeprowadzki do nowego domu lub zmiany siedziby firmy, jednym z największych wzywań jest transport mebli. Są one dość ciężkim produktem do ochrony, ze względu na ich niecodzienne kształty czy delikatne materiały, z których zostały wykonane. Ich przewóz najlepiej zlecić profesjonalnym firmom, gdyż dysponują one opracowanym wcześniej systemem zabezpieczeń.

Czytaj więcej...

demontaż mebli

Zdemontować meble samemu czy zlecić to zadanie firmie transportowej?

Jednym z wyzwań związanych z przeprowadzką jest zdemontowanie mebli, złożenie i zabezpieczenie ich na czas transportu, a następnie montaż w nowym miejscu. Niezależnie czy zmieniamy mieszkanie, czy przeprowadzamy firmę, jest to trudne do wykonania zadanie, jeśli brakuje nam sprzętu lub akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia tego kroku. Czy można zlecić to zadanie firmie transportowej?

Czytaj więcej...

kobieta planuje przeprowadzkę

6 zasad skutecznego planowania przeprowadzki

Przeprowadzka to duże wydarzenie, niezależnie czy zmieniamy miejsce zamieszkania, czy siedzibę firmy, które wymaga dobrej organizacji i logistyki. Jest to jednak zazwyczaj ekscytujący moment życia, stanowiący symboliczny początek nowego rozdziału. Aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie spokojnie i bez problemów, warto jednak dobrze się niej przygotować. Jak to zrobić? O czym należy pamiętać?

Czytaj więcej...

Firma przeprowadzkowa

Jak przygotować się do przeprowadzki za granicę?

Dzisiaj coraz chętniej zmieniamy miejsce zamieszkania, niż miało to miejsce jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu. Coraz częściej też szukamy nowego domu lub siedziby swojej firmy za granicą. Jednak taka przeprowadzka wymaga rozważenia kilku kwestii oraz szeroko zakrojonych przygotowań. Przyda się również wsparcie doświadczonej ekipy, która na co dzień zajmuje się przeprowadzkami.

Czytaj więcej...

kartony w mieszkaniu

Ile czasu należy zarezerwować na przeprowadzkę?

Przeprowadzka bywa nie lada wyzwaniem. Czas można ograniczyć do minimum pod warunkiem, że się do niej dobrze przygotujemy.

Czytaj więcej...

samochód dostawczy

Koszty przeprowadzki międzymiastowej. Z jakim wydatkiem się liczyć?

Pierwsza przeprowadzka zawsze sprawia najwięcej problemów. Przy kolejnej już jesteśmy doświadczeni, więc unikamy błędów. Jeśli przenosimy się do nowego domu czy mieszkania, to jesteśmy podekscytowani, choć kosztuje to sporo stresu. Musimy przygotować się do przeprowadzki, ale wcześniej ustalić koszty transportu.

Czytaj więcej...

starsze małżeństwo w trakcie przeprowadzki pakują kartony

Jak zorganizować przeprowadzkę będąc seniorem?

Powodów przeprowadzki w starszym wieku może być bardzo wiele. Może to rodzić lęk, szczególnie jeśli w danym domu lub mieszkaniu spędzili większość życia, bo jak mówi znane powiedzenie „starych drzew się nie przesadza”. Jednak czasem nie ma innego wyjścia. Wówczas należy zrobić wszystko, aby wszelkie związane z tym działania ułatwić.

Czytaj więcej...