Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Blog

Samochód dostawczy z meblami

Do których miast w Polsce najchętniej się przeprowadzamy?

Przeprowadzka to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka, które łączy się z wielką ekscytacją, ale również niepewnością i obawą przed tym, co nieznane. Większość ludzi przed wyborem nowego miejsca zamieszkania dokładnie analizuje wszystkie „za” i „przeciw”, a następnie decyduje się na zakup lub wynajem lokalu. Niezależnie od tego, dlaczego zdecydowałeś się na poszukiwanie atrakcyjniejszej okolicy, zapoznaj się z poniższym tekstem, który omawia temat relokacji w polskim wydaniu.

Czytaj więcej...

karton do przeprowadzki

Jakie kartony najlepiej nadają się do pakowania rzeczy w trakcie przeprowadzki?

Każda przeprowadzka nieodłącznie wiąże się z natłokiem obowiązków, stresem i nerwowym oczekiwaniem. Czynności powinny zostać odpowiednio zaplanowane, dzięki czemu zapobiegnie się działania po omacku. Osoby zajmujące się profesjonalną organizacją przeprowadzek uważają, że odpowiednie przygotowanie to połowa sukcesu. Wcześniejsze sporządzenie listy rzeczy do zrobienia, a także zaopatrzenie się w niezbędne produkty to szansa na uniknięcie dodatkowego stresu. Jedną z podstawowych czynności jest odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów.

Czytaj więcej...

pudełka do przeprowadzki na podłodze

Dlaczego Trójmiasto to częsty kierunek przeprowadzek?

Trójmiasto kojarzy się przede wszystkim z niepowtarzalnym urokiem historycznego Gdańska, nowoczesnością Gdyni i uzdrowiskowym klimatem Sopotu. Mieszkańcy aglomeracji uważają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i polecają to miejsce jako idealny kierunek przeprowadzki, który pokochają wszystkie osoby uwielbiające spędzać wolny czas na długich spacerach brzegiem morza. Warto jednakże pamiętać o tym, że Trójmiasto to nie tylko piękne plaże, wyjątkowe zachody Słońca i kojący szum fal – miejsce tętni życiem, stanowi most łączący historię z nowoczesnością, pozwala na zetknięcie się z pięknem przyrody i zasmakowanie nowości.

Czytaj więcej...

motor przewożony na lawecie

Jak przetransportować motocykl w trakcie przeprowadzki?

Podczas przeprowadzki musimy zabezpieczyć i przetransportować wiele cennych dla nas przedmiotów o różnych rozmiarach. Należą do nich m.in. motocykle, skutery oraz quady. Aby  przetransportować je w nowe miejsce zamieszkania bez uszkodzeń, należy się do tego dobrze przygotować. W tym artykule omówimy, w jaki sposób prawidłowo zabezpieczyć pojazd do transportu oraz dlaczego warto zlecić to zadanie firmie transportowej.

Czytaj więcej...

para wnosząca meble do ciężarówki

Najczęstsze błędy popełniane w trakcie przeprowadzek

Przeprowadzka to przedsięwzięcie, któremu towarzyszy wiele emocji. Aby przebiegła ona sprawnie, trzeba się do niej dobrze przygotować. W tym artykule omówimy najczęstsze błędy popełniane w trakcie przeprowadzek oraz pokażemy jak ich unikać.

Czytaj więcej...

stare meble do wyrzucenia

Jakich rzeczy warto się pozbyć w trakcie przeprowadzki?

Niekiedy olbrzymim problemem przy przeprowadzce jest nadmiar rzeczy posiadanych przez właściciela mieszkania lub domu. Jednak to dobra okazja do tego, żeby pewnych rzeczy się pozbyć. Wyjaśniamy jakich, kiedy i dlaczego.

Czytaj więcej...

firma przeprowadzkowa

Usługi dodatkowe świadczone przez firmy przeprowadzkowe. Na co można liczyć?

Przeprowadzka wiąże się z koniecznością wykonania wielu dodatkowych czynności, poza samym transportem rzeczy. W związku z tym pojawia się pytanie, w jakim zakresie możemy liczyć na usługi firm przeprowadzkowych i z jakich dodatkowych opcji w ich ofercie skorzystać, aby całość planowanego przedsięwzięcia była jak najmniej uciążliwa?

Czytaj więcej...

pracownicy firmy przeprowadzkowej przenoszą fotel

Jak odpowiednio zabezpieczyć meble do transportu?

Podczas przeprowadzki do nowego domu lub zmiany siedziby firmy, jednym z największych wzywań jest transport mebli. Są one dość ciężkim produktem do ochrony, ze względu na ich niecodzienne kształty czy delikatne materiały, z których zostały wykonane. Ich przewóz najlepiej zlecić profesjonalnym firmom, gdyż dysponują one opracowanym wcześniej systemem zabezpieczeń.

Czytaj więcej...