Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Auto z windą jako cenna pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki nie są łatwym przedsięwzięciem. W końcu trzeba spakować wszystkie swoje rzeczy, które nierzadko były gromadzone przez lata. Niełatwym zadaniem jest również przewiezienie wyposażenia mieszkania. Meble, a także sprzęty RTV i AGD mają nieregularne kształty i wymiary, więc noszenie ich przez wąskie przejścia oraz korytarze nie należy do prostych zadań. Problem pojawia się też w momencie chęci włożenia ciężkich rzeczy do samochodu. I tu pomocne są samochody z windą. 

 

Samochody z windą — dlaczego warto na nie postawić?

Przeprowadzając się, trzeba posegregować przedmioty, zabezpieczyć je, a następnie włożyć do kartonu. Niektóre z nich mogą być ciężkie jak te z książkami, czy zastawą kuchenną. To samo dotyczy łóżek, kanap oraz szafek. Jeśli mieszkanie znajduje się na wyższym piętrze, warto skorzystać z windy w bloku lub przenieść rzeczy w parę osób. Jednak czynność ładowania rzeczy do samochodu można sobie zdecydowanie ułatwić. W jaki sposób? Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy oraz wynająć auto z windą. Tego typu pojazd dobrze postawić przy wejściu do budynku i wkładać rzeczy na rampę. Śmiało, można na niej postawić pralkę czy sofę, ponieważ jest ona dostosowana do podnoszenia ciężarów. To rozwiązanie pozwoli także na umieszczenie kilku pakunków o mniejszych rozmiarach. Dzięki temu nie trzeba wkładać wszystkich rzeczy pojedynczo do samochodu.

Wykorzystanie samochodu z windą pozwala uniknąć dźwigania. Ponadto rzeczy do auta nie musi ładować parę osób, ponieważ wystarczy umieścić je na rampie, a ta automatycznie podniesie je do góry. Stamtąd wystarczy ułożyć przedmioty w dogodnym miejscu. Korzystając z tego typu rozwiązania, można zminimalizować ryzyko uszkodzenia wartościowego sprzętu oraz mogących ulec stłuczeniu naczyń czy luster. Plusem użycia windy podczas przeprowadzki jest również fakt, że można za jednym razem włożyć do pojazdu parę przedmiotów, dzięki temu praca idzie znacznie szybciej.