Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Ile czasu należy zarezerwować na przeprowadzkę?

Przeprowadzka bywa nie lada wyzwaniem. Czas można ograniczyć do minimum pod warunkiem, że się do niej dobrze przygotujemy.

Ile czasu należy zarezerwować na przeprowadzkę?

Przeprowadzka nie musi być procesem bardzo skomplikowanym, jeśli się do niej odpowiednio przygotujemy. Najważniejsza jest dobra organizacja i wcześniejsze zaplanowanie jej od początku do końca. W pierwszej kolejności należy przygotować wystarczającą ilość kartonów w różnych rozmiarach oraz folię stretchową. To niezbędne akcesoria, które przydadzą się w każdej ilości. Ile czasu będziemy potrzebować na przeprowadzkę, uzależnione jest od ilości rzeczy, które należy przewieźć. Na samym początku, należy dokonać odpowiedniego wyboru firmy transportowej. Jest to bardzo ważne pod wglądem logistycznym. Musimy zasięgnąć informacji, czy firma dysponuje wystarczającą ilością osób do noszenia naszych pakunków. W przeciwnym razie na własną rękę należy poszukać znajomych, którzy nam w tym pomogą. Wybór profesjonalnej firmy jest w tym zakresie sprawa kluczową. Transport Yellow dysponuje odpowiednią do tego celu flotą pojazdów oraz sprzętem.

Przygotowanie do przeprowadzki

W planowaniu przeprowadzki pierwszym krokiem jest pozbycie się zbędnych rzeczy, które od dłuższego czasu nie są używane. Do nich głównie należą niedziałające sprzęty, nienoszone ubrania, które należy wyrzucić i dzięki temu ograniczyć ilość pakunków. Ważne jest odpowiednim dobór kartonów i odpowiedni opis każdego z nich.  Daje to również możliwość na szybsze rozpakowywanie się w nowym miejscu. Bardzo ważne jest również zabezpieczenie mebli, aby nie zostały uszkodzone podczas transportu. Do tego służy najczęściej folia bąbelkowa lub folia stretchowa. Warto również ruchome elementy wyjąć lub dobrze zabezpieczyć taśmą, ułatwi to przenoszenie. Największym wyzwaniem jest pakowanie i przenoszenie sprzętu AGD i RTV. Jeśli posiadamy jeszcze kartony zakupowe ze styropianowymi zabezpieczeniami, to warto z nich skorzysta.