Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Jak szybko i sprawnie relokować biuro?

Przeprowadzka do nowego biura to bardzo duże wyzwanie logistyczne. Cały proces jest wieloetapowy, niezmiernie stresujący i dlatego wymaga doskonałego przygotowania.

 

Jak przeprowadzić przeprowadzkę, aby zachować płynne funkcjonowanie firmy?

Gdy w grę wchodzi relokacja biura, to najlepiej, jeśli wszystkie prace zostaną podzielone między pracownikami. Cały proces należy rozpocząć szybko i sprawnie go realizować, ważna jest też dobra i częsta komunikacja. Pracownicy muszą być na bieżąco informowani o postępie prac. Brak takiego porozumienia może skutkować chaosem i dezorganizacją w pracy. Powinna być również wyznaczona osoba kierująca pracami, która dobrze zna rozkład nowego biura i potrafi zaprojektować przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami firmy.    

Jak zabezpieczyć sprzęt biurowy przed transportem?

Przed przystąpieniem do pakowania należy sporządzić listę rzeczy, które mają być przeniesione do nowego miejsca. Wszystkie dokumenty firmowe powinny być zapakowane w pudła i dokładnie zabezpieczone i opisane. Cały sprzęt elektroniczny trzeba zapakować w kartonowe pudła, a dodatkowo zabezpieczyć folią i specjalnymi styropianowymi nakładkami, aby w trakcie transportu nie uległ zniszczeniu. Wykorzystywane opakowania powinny być grube i solidne, tylko takie zagwarantują bezpieczny transport.

Jak sprawnie relokować biuro?

W każdym biurze znajduje się dużo mebli, sprzętu elektronicznego, dokumentów, czy innych towarów. Przy przeprowadzce wszystko należy przenieść tak, aby nic nie uległo zniszczeniu i było od razu dostępne w nowym miejscu. Do tematu trzeba podejść spokojnie, ale i zdecydowanie, tak aby nie generować napięcia i stresu. Bardzo ważna jest sprawna organizacja, co pozwoli na dokładną realizację planu. Przewiezienie całego sprzętu biurowego najlepiej powierzyć firmie transportowej, która ma doświadczenie w tego typu przeprowadzkach. Kompleksową usługę transportową możemy zmówić w firmie Yellow Transport, która pomoże w organizacji przeprowadzki zgodnie z wymaganiami klienta.