Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Jak zadbać o rzeczy osobiste przy przeprowadzce?

Jeśli planujesz przeprowadzkę, z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć rzeczy osobiste? Jeśli nie zadbasz odpowiednio o transport ważnych dla Ciebie przedmiotów, to mogą one ulec zniszczeniu lub zagubieniu. Podpowiadamy, jak prawidłowo zapakować rzeczy osobiste przy przeprowadzce tak, aby były one całkowicie bezpieczne!

 

Pakowanie rzeczy przy przeprowadzce - zrób to mądrze!

Według wielu osób pakowanie kartonów to najgorszy moment w trakcie całej przeprowadzki. Faktycznie, może to być trudne, jeśli nie wiemy, jak prawidłowo zapakować swoje osobiste rzeczy. Na  przeprowadzkach znany się jak nikt inny, więc chętnie podpowiemy, jak zadbać o swoje rzeczy osobiste, aby dotarły do nowego celu bez uszkodzeń i problemów!

Po pierwsze - pakuj w kartony

Kartony są najwygodniejszym sposobem na to, aby zapakować nasze przedmioty osobiste. Reklamówki czy worki nie chronią delikatnych przedmiotów, poza tym mogą w trakcie przenoszenia ulec rozdarciu lub uszkodzeniu, na dodatek trudno je opisać. Kartony nie tylko są wytrzymalsze, ale też łatwiej opisać ich zawartość i ułożyć w samochodzie. Dodatkowo można w nich umieścić wypełnienie, które dokładnie będzie chronić zawartość.

Po drugie - opisuj zawartość!

Kiedy pakujesz rzeczy osobiste, na pewno zdziwisz się ich ilością. Aby nic nie zgubić, a przy wypakowanie dokładnie wiedzieć, gdzie zanosić kartony, dokładnie je opisz! Jeśli pewne rzeczy są zbyt osobiste i nie chcesz, aby inni poznali zawartość kartonu, po prostu napisz, do jakiego pokoju mają trafić. Ułatwi to przeprowadzkę!

Delikatne rzeczy osobiste - jak zapakować?

Delikatne i cenne rzeczy osobiste nie mogą zostać po prostu wrzucone do kartonu luzem. Najlepiej dokładnie je owinąć folią bąbelkową i umieścić w kartonie z wypełnieniem. Jeśli jednak nie masz już tych rzeczy i nie masz czasu na wizytę w sklepie, możesz do pakowania wykorzystać ręczniki oraz ubrania, którymi wypełnisz wolną przestrzeń pomiędzy cennymi przedmiotami.

 

Jak widać - pakowanie rzeczy do przeprowadzki nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać!