Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Jak znakować kartony w trakcie przeprowadzki?

Podczas przeprowadzki ciężko jest zapanować nad ogólnie pojętym chaosem towarzyszącym pakowaniu i przewożeniu rzeczy. Z tego powodu warto maksymalnie się przygotować, i rozplanować całą przeprowadzkę. Jednym z elementów, które warto ustalić jest sposób pakowania naszych rzeczy. Najlepszą opcją do pakowania dobytku podczas przeprowadzki są kartony, które łatwo przenieść czy umieścić w aucie. Dzięki ich sztywności przedmioty w nich umieszczone nie ulegną zniszczeniu. Decydując się na przeprowadzkę mieszkania, warto przemyśleć zatrudnienie firmy przeprowadzkowej. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, unikniemy wielu problemów i stresowych sytuacji. 

 

Po co i w jaki sposób opisywać kartony podczas przeprowadzki?

Zmieniając miejsce zamieszkania i pakując kartony, należy pamiętać o odpowiednim oznaczeniu kartonów. Najistotniejszą informacją umieszczaną na kartonach przez pracownika firmy przeprowadzkowej są dane klienta. Dzięki temu klient i pracownik mają stuprocentową pewność, że rzeczy trafią do właściwej osoby. Każda z firm stosuje swoje unikalne dodatkowe formy znakowania. Na kartonach powinna także znajdować się informacja o tym, czy przedmiot może ulec zniszczeniu podczas transportu. Dzięki temu pracownicy wiedzą, w jaki sposób rozłożyć nasze rzeczy w samochodzie, aby uniknąć zniszczeń. Dla własnej informacji warto zapisać przedmioty, z którego pomieszczenia w domu wkładamy do danego kartonu. Przy przenoszeniu pudeł, od razu będzie wiadomo, w którym pokoju umieścić które pudło. Znaczenie pudeł pozwoli również zadbać o bezpieczeństwo szczególnie cennych przedmiotów. Pakując drobne AGD, czy szklane wazony, należy umieścić tę informację na kartonie. Często pojawiającym się wśród klientów problemem jest brak wystarczającej ilości pudeł do przeprowadzki, lub pudła niskiej jakości. Wiele firm przeprowadzkowych posiada swoje pudła do wypożyczenia, które pracownicy pomagają opisać klientom we właściwy sposób. 

Podsumowując, znakowanie pudeł podczas przeprowadzki nie tylko pozwoli na sprawne dostarczenie rzeczy pod wskazany adres, ale także przyspieszy cały proces wnoszenia rzeczy. Dzięki temu systemowi maksymalnie zabezpieczymy swoje rzeczy przed uszkodzeniem i trafieniem pod zły adres.