Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Kryteria wyboru firmy przeprowadzkowej

Każda przeprowadzka to trudne logistycznie zadanie zazwyczaj generujące wiele stresu. Można go znacząco ograniczyć dzięki współpracy z dobrą firmą, która zdejmie z nas część odpowiedzialności i pomoże w całym procesie. Jakie czynniki wziąć pod uwagę przy jej wyborze?

Kompleksowość oferty

Mając na myśli przeprowadzkę nie zawsze dotyczy ona zmiany miejsca zamieszkania, przenieść można bowiem również np. siedzibę firmy czy biuro. Analizując ofertę danej firmy możemy sprawdzić, czy zajmuje się ona także tego typu usługami, wówczas będziemy mieć większą pewność co do jej profesjonalnego podejścia.

Sposób zabezpieczania przedmiotów

Kolejnym kryterium, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze firmy przeprowadzkowej jest to, jak obchodzi się ona z przewożonymi przedmiotami i czy bezpiecznie oraz w całości dotrą one do miejsca docelowego. Jak sprawdzić to przed podjęciem decyzji? Pomocą może być choćby galeria zdjęć dostępna na stronie internetowej danego przedsiębiorstwa, gdzie często można znaleźć fotografie z wykonanych wcześniej zleceń. Właśnie dzięki nim naocznie możemy przekonać się, czy przedmioty były dobrze zabezpieczone (solidnie zapakowane i zapięte, by nie przesuwały się w pojeździe).

Jasne warunki współpracy

Kontaktując się z firmą transportową dopytajmy też o warunki współpracy i to, jak naliczane są koszty za usługę przeprowadzki. Im bardziej są one przejrzyste dla klienta, tym większa gwarancja, że przedsiębiorstwo działa w sposób uczciwy, my zaś unikniemy nieoczekiwanej kwoty na fakturze.

Usługi dodatkowe

Prawdziwym wyzwaniem podczas każdej przeprowadzki jest konieczność ponownego montażu mebli lub ich utylizacji. Warto sprawdzić, czy dana firma zajmuje się także tego typu usługami, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu i szybciej zakończyć cały proces. Tego typu pomoc oferujemy również w naszej firmie.

Jeśli poszukują Państwo firmy transportowej zajmującej się m.in. przeprowadzkami, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Naszą domeną są przeprowadzki mieszkań, firm, biur oraz do innego miasta, a także transport motocykli oraz palet.