Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Organizacja przeprowadzki firmowej. Etapy postępowania

Firma się rozwija, a Tobie i Twoim pracownikom zaczyna brakować przestrzeni do komfortowej pracy? Prawdopodobnie właśnie nadszedł czas na przeprowadzkę do innego, większego biura. Jak ją zorganizować, aby proces ten przebiegł sprawnie?

Poinformuj pracowników i wyznacz kierownika przeprowadzki

Termin wybrany, firma przeprowadzkowa również. Nadszedł czas na poinformowanie o tym pracowników, a także na wyznaczenie osób wewnątrz przedsiębiorstwa, które będą odpowiedzialne m.in. za współpracę z firmą przewozową, a także za organizację całego przedsięwzięcia od wewnątrz. Ich zadaniem będzie koordynowanie procesu pakowania (solidne zabezpieczenie najcenniejszych przedmiotów) i pilnowanie, aby było ono zrealizowane terminowo.

Określ jednolite zasady pakowania

Aby po relokacji biura pracownicy jak najszybciej mogli zorganizować swoje nowe miejsca pracy, przedmioty muszą zostać umiejętnie zapakowane. Każdy zatrudniony powinien być odpowiedzialny za swoje własne stanowisko i znajdujące się na nim dokumenty, sprzęty i inne akcesoria. Aby nie mieć problemów z ich późniejszym odnalezieniem, pudełka również muszą być dobrze oznaczone, najlepiej imieniem i nazwiskiem danej osoby.

Dobrze zabezpiecz elektronikę

Aby przyspieszyć proces przeprowadzki firmowej, pracownicy mogą zająć się również pakowaniem cennego sprzętu elektronicznego. Do tego celu będą niezbędne m.in.: folia bąbelkowa, taśma klejąca, folia stretch, różnej wielkości kartonowe pudła, kulki styropianowe oraz stare gazety. Kartony z dobrze owiniętymi folią bąbelkową i folią stretch przedmiotami dodatkowo oklejamy taśmą na spodzie, by mieć pewność, że podczas przenoszenia ciężkie przedmioty nie wypadną.

Odpowiedzialność za dokumenty

Informacje zawarte w dokumentach są poufne, dlatego też po zapakowaniu warto oddelegować do ich nadzorowania jednego pracownika. Jako profesjonalna firma przewozowa naszym klientom zawsze doradzamy, aby towarzyszył on również podczas ich transportu do nowego biura.

Relokacja firmy lub biura to jak widać pracochłonne zadanie, które warto sobie ułatwić dzięki współpracy z firmą przeprowadzkową, taką jak nasza. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, gwarantując profesjonalizm oraz pełne wsparcie w tym zakresie.