Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Usługi dodatkowe świadczone przez firmy przeprowadzkowe. Na co można liczyć?

Przeprowadzka wiąże się z koniecznością wykonania wielu dodatkowych czynności, poza samym transportem rzeczy. W związku z tym pojawia się pytanie, w jakim zakresie możemy liczyć na usługi firm przeprowadzkowych i z jakich dodatkowych opcji w ich ofercie skorzystać, aby całość planowanego przedsięwzięcia była jak najmniej uciążliwa?

Z jakich dodatkowych usług firm przeprowadzkowych możemy skorzystać?

Do podstawowych elementów oferty należy zazwyczaj planowanie przeprowadzki z windą Gdańsk, dostarczenie opakowań i materiałów do zabezpieczenia rzeczy, a także pomoc w ich pakowania i przygotowaniu do przewiezienia. Istotna może się niekiedy okazać możliwość rozmontowania mebli i ich ponowne złożenie w miejscu docelowym. Jest to dobre rozwiązanie jeśli są one duże i ciężkie. Jednak warto wspomnieć, że jeśli firma posiada w samochodzie specjalną windę, to nawet przewóz rzeczy wielkogabarytowych nie stanowi problemu. Mowa tu, chociażby właśnie o meblach, czy o pianinach, a także sprzęcie AGD.

Pośród usług dodatkowych wymienia się często również transportu/przeprowadzki na większe odległości w tym poza granice kraju. Pamiętajmy, że nie każda firma się tym zajmuje, w związku z tym jeśli planujemy takie przedsięwzięcie, warto na wstępie ustalić, skąd dokąd mają być przewiezione rzeczy. Można się również spotkać z opcją wywozu zbędnych elementów wyposażenia, w tym mebli, które wymagają utylizacji.

Jak wybrać firmę przeprowadzkową?

Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie przygotowanie i wyposażenie. Ważne są przystosowane do transportu samochody i przeszkoleni pracownicy, a także dostępność różnych rozwiązań, które przyczynią się do lepszego zabezpieczenia ładunku. W ten sposób będziemy mogli być spokojni i pewni, że wszystkie nasze rzeczy dotrą do miejsca docelowego, pod nowy adres w stanie nienaruszonym. To główne kryteria związane z wyborem najodpowiedniejszej dla naszych potrzeb firmy transportowej, która zajmie się realizacją przeprowadzki i zadań pobocznych.