Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Zdemontować meble samemu czy zlecić to zadanie firmie transportowej?

Jednym z wyzwań związanych z przeprowadzką jest zdemontowanie mebli, złożenie i zabezpieczenie ich na czas transportu, a następnie montaż w nowym miejscu. Niezależnie czy zmieniamy mieszkanie, czy przeprowadzamy firmę, jest to trudne do wykonania zadanie, jeśli brakuje nam sprzętu lub akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia tego kroku. Czy można zlecić to zadanie firmie transportowej?

Firma transportowa a przeprowadzki – najważniejsze informacje

Coraz więcej osób podczas przeprowadzek korzysta z pomocy specjalizującej się takich zadaniach firmy transportowej. Dzięki wsparciu fachowców łatwiej zorganizować cały proces oraz zadbać o bezpieczne przewiezienie wszystkich mebli, akcesoriów i sprzętów. Dysponują oni odpowiednimi pojazdami, ale również akcesoriami, a niekiedy korzystają też z windy, która ułatwia umieszczenie w samochodzie większych lub cięższych przedmiotów.

Kwestia mebli to zawsze dość wrażliwy temat, gdyż nie chcemy, aby uległy one uszkodzeniu podczas przewożenia w nowe miejsce. W końcu łatwo o ich zarysowanie, stłuczenie, pojawianie się odprysków, jeśli nieumiejętnie je przygotujemy do transportu. Jest to niebezpieczne szczególnie w przypadku antyków.

Jak demontować i montować meble?

Warto skorzystać z pomocy firmy transportowej w demontażu mebli znajdujących się w mieszkaniu czy starej siedzibie przedsiębiorstwa. Pracownicy mają duże doświadczenie w szybkim i sprawnym demontowaniu całych zestawów szafek, szuflad i szaf, więc cały proces przebiegnie o wiele szybciej, niż gdybyśmy robili to samodzielnie. Mają oni pod ręką wszystkie niezbędne sprzęty, aby rozkręcać drzwi, półki, bez ryzyka ich uszkodzenia.

Co więcej, jeśli firma od przeprowadzek ma w swojej ofercie demontaż mebli to z pewnością zajmuje się również ich montażem w nowym miejscu. Dzięki temu będziemy mogli wprowadzić się o wiele szybciej, a także przynajmniej ten jeden aspekt przeprowadzki zostanie zdjęty z naszych barków. Pozostanie jedynie zapełnienie mebli odzieżą, książkami czy przedmiotami, które się tam znajdowały wcześniej.