Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 514 330 247

Firma transportowa z Gdańska - poznaj Yellow Transport

 

Yellow Transport to młoda firma transportowa, która rozpoczęła działalność w 2018 roku. Jej właścicielem jest Robert Żółty, a siedziba znajduje się w Gdańsku. Z tego powodu głównym obszarem działania jest właśnie to miasto oraz całe województwo pomorskie. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do najbliższej okolicy. W ramach usług transportowych do współpracy zapraszamy osoby, które poszukują transportu mebli czy innych przedmiotów na obszarze województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego lub kujawsko-pomorskiego. Organizujemy też przenosiny mienia czy zawartości biur z Belgii lub Niemiec.

Głównym profilem naszej działalności są usługi transportowe i przeprowadzkowe - takie, które są związane z przeprowadzkami mieszkań i biur. Pomagamy w ich organizowaniu od etapu planowania, aż po transport. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pomaga w przenoszeniu rzeczy o różnych gabarytach. Mamy własną flotę pojazdów transportowych przystosowanych do przewozu rzeczy różnego rodzaju.

pracownik transport rzeczy

Gwarantujemy wysoką jakość usług

 

Pomimo krótkiego okresu funkcjonowania na rynku usług przewozowych nasza firma transportowa już dziś może się pochwalić doświadczeniem w organizacji i realizacji wielu przeprowadzek mieszkań czy biur.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, której potwierdzeniem są 100% zadowolenie oraz pozytywne opinie Klientów. Zatrudniamy fachowców, którzy mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dobrać odpowiednie rozwiązania. O wszystkie przewożone rzeczy dbamy jak o własne. Nasza firma transportowa zapewnia też korzystne warunki współpracy.